Προγραμματισμός κολύμβησης 2020-21

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ

Αγαπητοί γονείς,

Με σκοπό τον προγραμματισμό του μαθήματος κολύμβησης που αφορά το σχολικό έτος 2020-21 οι γονείς/κηδεμόνες των μαθητών/τριών των νυν Β΄ (αυτών, δηλαδή, που το 2020-21 πρόκειται να φοιτήσουν στη Γ΄ τάξη ) & των νυν Γ΄ (αυτών, δηλαδή, που το 2020-21 πρόκειται να φοιτήσουν στη Δ΄ τάξη ) τάξεων που επιθυμούν πρέπει να συμπληρώσουν την επισυναπτόμενη Υ.Δ. προκειμένου να διερευνηθεί η πρόθεση συγκατάθεσής τους για τη μετακίνηση των παιδιών τους. Η δήλωση θα συμπληρωθεί ηλεκτρονικά και θα σταλεί στο email του σχολείου (mail@62dimpatras.ach.sch.gr) μέχρι την Τετάρτη, 8-4-2020. Ως υπογραφή στη δήλωση αρκεί η αναγραφή του ονοματεπώνυμου του/της δηλούντος/ούσης. Παρακαλούμε, μετά την αποστολή του mail κρατήστε τη δήλωση στο αρχείο σας.

Για λήψη της δήλωσης κάντε κλικ εδώ.

Εύχομαι υγεία και σας στέλνω εγκάρδιους

χαιρετισμούς στην οικογένεια.

Ο διευθυντής